POLİTİKA

HAKKIMIZDA

YAZI GÖNDER

İLETİŞİM

KONUM EKLE

Ana SayfaEgzersiz & SporBacak İnceltmek için Yapılması Gereken Egzersizler!

Bacak İnceltmek için Yapılması Gereken Egzersizler!
B

Bacak İnceltmek için Yapılması Gereken Egzersizler Nelerdir? Bacak İnceltmek için Beslenme Programı Nasıl Olmalıdır? Detaylar için…

Birçok kadının ortak paydada buluştuğu ve sahip olmak istediği bir husus bu. Özelliklede yaz yaklaşıyorken birçok kadın ince bacaklara sahip olmak için birtakım uğraşlar verir. Gün içerisinde az bir vakit ayırıp ve bunu her gün tekrarlayarak istediğiniz bacaklara sahip olabilirsiniz. İşte bacak inceltmek için yapılması gereken egzersizler ve uygulamaları!

Bacak İnceltmek İçin Yapılması Gereken Egzersizler

Yürüyüş Yapmak:

Bunun için kendinizi çok zorlamadan küçük şeylerle başlayabilirsiniz. Günlük 1 saat ve 45 dakika arası yapacağınız yürüyüş bunun için çok iyi bir başlangıç olacaktır. Bu yürüyüşler sayesinde hem üst hem de alt bacak kaslarını çalıştırarak bacak kaslarını eritmede yardımcı olabilir.

Bisiklet Sürmek:

Daha eğlenceli bir aktivite arayanlar için bisiklet sürmekte etkili bir yöntem olacaktır. Hem eğlenceli hem de karın ve basen bölgesinde yağları hızlı bir şekilde eritmenizde bisiklet sürmek size yardımcı olacaktır.

Mekik Çekmek:

Bir diğer hareket ise mekik çekmektir. Düzenli olarak mekik çekmek bacaklarınızın incelmesinde yardımcı olarak hareketlerden bir tanesidir.

Bacak Çekme Hareketi:

Bir diğer hareketlerden bir tanesi de bacak çekme hareketi. Bu hareket sayesinde sadece bacaklarınızı inceltmekte kalmaz göbekte bulunan yağlarınızı da eritmiş olursunuz.

Merdiven İnip Çıkmak:

Eğer yapabiliyorsanız her gün merdiven çıkıp inmek bacaklarınızın incelmesinde yardımcı olacaktır. Eğer merdiven imkânınız yoksa bunu bir tahta parçası ile evde kendi başınıza da yapabilirsiniz.

Yüzmek:

Eğer imkânınız varsa yüzmekte bacaklarınızın incelmesine yardımcı olacak aktivitelerden bir tanesidir. Yüzmek bacak kaslarınızı çalıştıracağından bacaklarınızın incelmesine yardımcı olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

19 − 18 =