POLİTİKA

HAKKIMIZDA

YAZI GÖNDER

İLETİŞİM

KONUM EKLE

Ana SayfaEgzersiz & SporBasen ve Kalça Eritme!

Basen ve Kalça Eritme!
B

Basen ve Kalça Eritme! Hangi Tür Egzersizler Basenleri Küçültür? Egzersizler Ve Yoğun Diyetlerin Yapılması Yeterli Mi? Detaylar İçin…

Kadınların genel kilolar kadar canını sıkan basen ve kalça görünümü kilo vermeye nazaran değişiklik olmadığı yönünde sorun yaşamaktadırlar. Basen eritme hareketleri ve bu konuda yapılması gerekenler hakkında bilgi sahibi olabilmek için yazımızı dikkatlice takip etmelisiniz. Elbise seçiminde iri basenler uygun kombinlerin oluşturulmasını son derece güçleştirecektir. Vücudun alt ve üst kısmı arasındaki farklılıklar en güzel modellerin giyilememesine yol açabilir.

Basen ve Kalça Eritme!

Kadınların leğen kemiklerinin yapıları yaradılışlarından geniştir, genellikle armut tipi görünüm konusunda sorun olmamakla birlikte normalden çok fazla iri bir görünüm sorun çıkaracaktır. Elma tipli kadınlarda durum çok daha sıkıntılıdır. Vücudun genel hatlarıyla aynı oranda yüksek şekilde kilo alması çok daha kötü bir görünüm oluşmasına neden olacaktır. Kemik yapısının ölçüsünde basenlerde bir miktar küçülme görülebilir, fakat iri kemik yapısı nedeniyle aşırı şekilde incelmeyi beklemek hayal olacaktır. Leğen kemiği her şeye rağmen küçülmeyecektir. Basen ve kalçaların çevresinde bulunan yağ tabakasının uygun şekilde yakılması sorunun büyük ölçüde giderilmesine katkı sağlayacaktır.

Basen sorunu olanlar basen eritme bölgesel zayıflamaya yönelik olarak kullanılan yöntemlerden en ideal sonuç alınabilmektedir. Yakılan yağların yerine kas kütlesinin canlandırılması sıkılaşmayı sağlayacaktır. Şok diyet ve aşırı derecede yüksek kondisyon içeren yöntemler yerine sağlıklı ve zaman içerisine yayılmış formüllerin uygulanması gerekir.

Egzersizler ve yoğun diyetlerin yapılması ile soruna çözüm bulmakta zorlanıyorsanız. Uzman yardımı alarak yola devam etmeniz gerekir. Bu konuda son zamanlarda fazlaca dillendirilen cerrahi müdahale seçeneği en son değerlendirilmesi gereken yöntemdir.

Hangi Tür Egzersizler Basenleri Küçültür?

Hafta içinde 3 yada 5 kez yarım saat veya kırk beş dakika step aerobik tarzı çalışmalar kalori yakımını hızlandıracaktır. Beraberinde uygun diyet listeleri son derece hızlı bir şekilde forma girmenize yarayacaktır.

Özellikle bisiklete binmek ve bacakları çalıştırmaya yönelik aktiviteler bu bölgede bulunun yağların yakılmasını kolaylaştıracaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

nine + 18 =